Засіб для видалення сажі Hansa в банці (1 кг)

код товару : 00-00008499
Габарити (ВхШхД):
0x0x0 см
Вага:
1.00 кг.
Повний опис Характеристики
Комплектація, колірна гамма і характеристики товару можуть змінюватися виробником в залежності від серії поставки, без попереднього повідомлення
Всі деталі, що цікавлять, уточнюйте наших менеджерів
Засіб для видалення сажі Hansa в банці (1 кг)

В процесі горіння твердого палива разом з димом виділяються сажа і креозот. Утворені також при горінні водяні пари «склеюють» їх, охолоджують і не дозволяють згоріти. Через велику вагу ці липкі частинки сажі не можуть зникнути разом з димом, тому осідають на деталях опалювальних приладів і в димоходах, утворюючи смолисті відкладення. Навіть невелика кількість такого нальоту заважає нормальній роботі приладу, знижує його ефективність, прискорює знос, провокує корозію деталей. Крім усього цей нагар володіє горючими властивостями. А значить, під впливом високої температури в неочищеній димохідної трубі може статися загоряння, що, в свою чергу може послужити причиною пожежі.
Чистка котла і димоходу досить важкий процес через щільний шар забруднень, який покриває внутрішні стінки камери згоряння і труби. При цьому механічні інструменти не завжди можуть ефективно впорається з нагаром, особливо, у важкодоступних місцях.

Очищувач від сажі HANSA – це простий, швидкий і нетоксичний спосіб для очищення і догляду за димоходами і приладами, опалювальними дровами і вугіллям. Це чудова альтернатива механічному очищенню. Очищає залишки сажі в опалювальних приладах і по всій довжині димоходу, не зважаючи на його форми і діаметр. Скорочує викид смоли при згорянні палива. Підвищує ефективність опалювального приладу, знижує ризик займання в димоході. Можуть бути використані у всіх типах димоходів і опалювальних приладів, такі як печі, пальники, каміни відкритого і закритого типу, котли. Ефективні в рівній мірі як при спалюванні деревини, так і вугілля.
Складається з суміші спеціальних кристалів. Одні її компоненти в процесі горіння діють як каталізатори, перетворюючи сажу, яка містяться в паливі,  в горючі гази, інші при високій температурі виділяють гази, які вступають в реакцію зі смолистими відкладеннями і руйнують їх структуру. Внаслідок цього випаровується волога – основний компонент, що обумовлює твердість смолистого нальоту. Залишаються лише крихкі залишки сажі, які обсипаються, термічно розщеплюються і згоряють.

Застосування: перед розпалюванням вогню засипте 1 або 2 мірних ковша (див.опис нижче) в опалювальний прилад. На початковому етапі рекомендується використовувати засіб при кожному розпалюванні вогню. Після 10 разів використовуйте засіб при кожному 4-5-му розпалюванні.

Характеристики
Вид засобу : Порошок
Розфасовка : Пластикова банка
Мірний посуд : Так
Залишити відгук про товар
Ім'я *
Повідомлення *
Оцініть товар:
5 4 3 2 1
Характеристики Засіб для видалення сажі Hansa в банці (1 кг)
Вид засобу Порошок
Розфасовка Пластикова банка
Мірний посуд Так
Аркадий 02.03.2024
Недавно попробовал очиститель дымохода Ханса и остался очень доволен результатом. У меня дома давно не проводилась профессиональная чистка дымохода, и после использования этого средства дымоход стал заметно чище. Очиститель хорошо разрушает нагар и сажу, что позволяет дыму свободно проходить через трубу. Теперь камин работает гораздо эффективнее, и воздух в помещении стал намного чище. Рекомендую Хансу всем, кто использует камины или печи!
Петро 26.11.2023
Я використовую HANSA вже кілька років і дуже задоволений результатом. Цей очищувач не тільки видаляє сажу з димоходу, але і запобігає її утворенню
Валентин 07.04.2023
Hansa виконує свою роботу на відмінно! Забув, що таке проблеми з димоходом. Рекомендую
Игорь 28.02.2023
Пользуюсь. Сажа к стенкам топки не пристаёт. Дымоход не забивается - года три уже не чищу, а раньше пару раз за сезон лазил. Все довольны.
Ирина 15.02.2023
Пользуемся второй сезон, помогает. В этом вообще никаких проблем, а раньше дымоход забивался. Топим сосновыми дровами - в них смолы много
Ім'я *
Повідомлення *
Оцініть товар:
5 4 3 2 1
Вхід на сайт
E-mail *
Пароль *
E-mail *
После отправления, в течении 5 минут к Вам на почту придут инструкции по восстановлению пароля .
Новий користувач
E-mail *
Пароль *
Вхід через соц. мережі